Montaj ve İnşaat

MONTAJ

Efor Endüstriyel Tesisler Montaj İmalat ve İnşaat A.Ş., makina montajı, çelik konstrüksiyon montaj işlemleri ve prefabrike yapı konularında iş güvenliğini ve kaliteyi ön planda tutup kısa sürede başarılı işlere imza atarak sektörünün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Efor Endüstriyel, geniş ve tecrübeli çalışan kadrosu ile her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt etmektedir. Bünyesinde bulunan teknolojik ekipmanlar ve yılların getirdiği deneyim ile müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktadır.
Efor Endüstriyel Tanıtım Sunumu

İNŞAAT

Efor Endüstriyel Tesisler Montaj İmalat ve İnşaat A.Ş., enerji santrallerin anahtar teslim mekanik yapı imalat ve montajının yanı sıra bu sistemler için gerekli olan inşaat işlerini de yapmaktadır.

İnşaat işleri kapsamında fizibilite hazırlanması, idari ve teknik şartnamelerin hazırlanması, teklif değerlendirme ve sözleşme görüşmeleri, temel ve kavramsal tasarım, ihalelerin gerçekleştirilmesi, satın alma ve proje yönetimi yapılmaktadır.

Efor Endüstriyel İnşaat İşleri Sunumu