Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

Tüm dünyada, enerji ihtiyaçlarına yönelik makina imalat sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, marka bir firma olmak.

Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize, beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

 

Misyonumuz

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun mamulleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak zamanında teslim eden, uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak.

Efor Endüstriyel olarak ilkemiz; teknolojiye, sektöre, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yatırım yapmak; yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici, akılcı, bilimsel, samimi ve düzeyli yaklaşımlarda bulunmaktır.

 

Değerlerimiz

 

ETİK; Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.

 

KALİTE; Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde apotheeknederlands değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.

 

GÜVEN; Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

 

ÇEVREYE VE İNSANA SAYGI; Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayar; buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparız. İnsan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı amaçlarız.